Janosz&Makuch Nieruchomości / O NAS

     Nasza agencja działa na rynku nieruchomości nieprzerwanie od 1999 roku, prowadzona jest w formie spółki cywilnej przez dwie osoby Jarosława Janosza i Krzysztofa Makucha. Wysokie kwalifikacje oraz zdobyte doświadczenie pozwoliły nam na osiągnięcie stabilnej pozycji, gwarantującej w pełni profesjonalną obsługę klientów (ukończone studia na Wydziale Parawa na Uniwersytacie Śląskim oraz podyplomowe studium wyceny i gospodarki nieruchomościami przy Uniwersytecie Śląskim). 

     W ofercie posiadamy mieszkania, domy, lokale użytkowe i działki w Bielsku-Białej oraz w rejonie całego Podbeskidzia. Zapewniamy profesjonalną obsługę przy sprzedaży, wynajmie, kupnie i najmie nieruchomości. Współpracujemy z deweloperami budującymi osiedla mieszkaniowe oraz domy na Podbeskidziu – tym samym umożliwiamy zakup nieruchomości z rynku pierwotnego. Zakres naszych działań obejmuje również doradztwo inwestycyjne oraz tworzenie od podstaw inwestycji o charakterze komercyjnym. W kontaktach z klientami jesteśmy elastyczni. Kierując się możliwościami i preferencjami zainteresowanych stron, zawsze staramy się przedstawić najkorzystniejsze propozycje nieruchomości. Kompleksowo obsługujemy każdą transakcję – współpracujemy z notariuszami, geodetami, rzeczoznawcami, architektami, bankami. W naszej praktyce stosujemy przepisy prawa kierując się etyką zawodową.

     Posiadamy licencję państwową nr 2663 pośrednika w obrocie nieruchomościami, jesteśmy zrzeszeni w Bielsko-Częstochowsko-Katowickim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz w Bielskiej Sieci Agencji Nieruchomości w skład której wchodzą agencje:  Eurocapital, Pod Orłem, Prokurent, Real, Nieruchomości Paweł Drążkiewicz,  Nieruchomości Korona oraz Nieruchomości Józef Kufel. 

 

KONTAKT

ul. Ks. Stojałowskiego 22, 43-300 Bielsko-Biała NIP: 937 22 38 139

nowa siedziba firmy: ul. Gen. Józefa Kustronia 13, 43-300 Bielsko-Biała

tel. 33 822 87 76

kom. 602 213 068

kom. 608 331 694

kom. 506 177 314

kom. 797 291 910

e-mail: nieruchomosci@jm.nieruchomosci.pl

 

GODZINY OTWARCIA:

od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00

 

 

MAPA DOJAZDU:

 
Wyznacz drogę dojazdu z