Działka Sprzedaż Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
Działka Sprzedaż
Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie, 10 000m2
Cena: 5 000 000 zł
500 zł/m2 NJM-GS-1781
dodaj do ulubionych
1 / 6 zdjęć
2 / 6 zdjęć
3 / 6 zdjęć
4 / 6 zdjęć
5 / 6 zdjęć
6 / 6 zdjęć
TEREN INWESTYCYJNY O POW. OK. 1 HA, ZABUDOWANY ISTNIEJĄCYM BUDYNKIEM ADMINISTRACYJNO – BIUROWYM O POW. ZABUDOWY 360 MKW., Z AKTUALNYMI WARUNKAMI ZABUDOWY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZBUDOWY ISTNIEJĄCEGO BUDYNKU O 300 MKW. POWIERZCHNI ZABUDOWY ORAZ NA BUDOWĘ HALI MAGAZYNOWO – USŁUGOWEJ O POW. ZABUDOWY OK. 2500 MKW. POŁOŻONY W PRZEMYSŁOWEJ DZIELNICY MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ – KOMOROWICACH KRAKOWSKICH.


ATRAKCYJNA LOKALIZACJA:

- obiekt znajduje się w sąsiedztwie innych obiektów produkcyjnych, usługowych, handlowych, magazynowych, składów budowlanych, hurtowni
- bardzo dobre połączenie z obwodnicą miasta; wygodne i szybkie połączenie z centrum Bielska-Białej
- bardzo dobry dojazd dla TIR-ów
- wjazd na teren obiektu odbywa się bezpośrednio z drogi asfaltowej publicznej
- teren działki jest ogrodzony, wyrównany i utwardzony,
- przed budynkiem biurowym znajduje się wybrukowany duży parking
 
 
DZIAŁKA POSIADA AKTUALNE WARUNKI ZABUDOWY: budowa budynku magazynowo - usługowego oraz rozbudowa istniejącego budynku handlowo - usługowego do łącznej powierzchni zabudowy 3160 mkw. w tym istniejąca powierzchnia zabudowy ok. 360 mkw.) 
 

Teren składa się z budynku handlowo-usługowego o powierzchni 750m2 z możliwością rozbudowy o 300m2 pow. zabudowy. Zamierzenie inwestycyjne polega również na budowie hali magazynowo - usługowej o powierzchni zabudowy do około 2500m2 (magazynowanie – konfekcjonowanie, przeładunek, pakowanie wyrobów spożywczych, materiałów budowlanych, odzieży, elektronarzędzi, urządzeń sanitarnych, mebli i ich komponentów, narzędzi, części samochodowych, elementów stalowych) z wykluczeniem przedsięwzięć mogących znacząco  lub potencjalnie oddziaływać na środowisko.

BUDYNEK ISTNIEJĄCY: Na działce znajduje się budynek administracyjno-socjalny, z częścią handlową o powierzchni 750 mkw., wolnostojący, nie podpiwniczony, piętrowy, z poddaszem użytkowym. Budynek murowany, wykonany w nowych technologiach z zewnątrz wykończony ozdobnym tynkiem elewacyjnym. Dach dwuspadowy kryty blachą. Ściany wewnętrzne gipsowane i malowane, sufity z oświetleniem kasetonowym, podłogi w biurach wyłożone wykładziną dywanową, ciągi komunikacyjne i zaplecze sanitarne wykafelkowane.
 
Powierzchnia:
parter 276,82 mkw. - 4 pomieszczenia, WC, zaplecze socjalne.
I piętro 252,63 mkw. - otwarta klatka schodowa, przestronny hol, sekretariat i 2 gabinety, 4 biura, zaplecze kuchenne, WC damskie, WC męskie, sala konferencyjna.
poddasze 222,45 mkw. - hol,7 biur, WC damskie, WC męskie, łazienka.
Powierzchnia zabudowy 366,77 mkw.
Powierzchnia użytkowa 751,90 mkw.
Powierzchnia działki 9649 mkw.
 
Pomieszczeń biurowych - 15.
Pomieszczenia socjalne - 2.
Pomieszczenia sanitarne - 6.
Pomieszczenia handlowe - 1.

MEDIA: Działka wyposażona jest w podstawową infrastrukturę techniczną: sieć wodno-kanalizacyjna, deszczową, gazową, energetyczną, teletechniczną, internet, alarm - wszystkie media przyłączone do istniejącego budynku. Budynek ogrzewany CO - własna kotłownia - Buderus.


CENA: 5.000.000 PLN + VAT.
 
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

 
 
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje ogólne
Lokalizacja
ŚLĄSKIE, Bielsko-Biała m., Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
Rodzaj budynku
Pow. całkowita
10000.00m2
Nieruchomość
Ilość pięter w budynku
0
Przeznaczenie działki
inwestycyjna, budowlana, usługowa, przemysłowa
Ukształtowanie działki
płaska
Kształt działki
prostokat
Ogrodzenie działki
siatka
Rok budowy
0