Działka Sprzedaż Bielsko-Biała, Kamienica
Działka Sprzedaż
Bielsko-Biała, Kamienica, 1 260m2
Cena: 1 008 000 zł
800 zł/m2 NJM-GS-1876
dodaj do ulubionych
1 / 7 zdjęć
2 / 7 zdjęć
3 / 7 zdjęć
4 / 7 zdjęć
5 / 7 zdjęć
6 / 7 zdjęć
7 / 7 zdjęć
WYJĄTKOWA OKAZJA - PIĘKNA, WIDOKOWA, DZIAŁKA POD GÓRAMI POŁOŻONA W PRESTIŻOWEJ DZIELNICY MIASTA BIELSKA -BIAŁEJ  -  KAMIENICY

Widokowa, płaska, ogrodzona działka budowlana o pow. około 1260 m2, wymiarach ok. 51m (szer.) x 25 m (dł.), położona  w atrakcyjnej, widokowej dzielnicy Bielska-Białej u podnóży szczytów Beskidu Śląskiego: Dębowca, Szyndzielni oraz Klimczoka z dogodnym dojazdem drogą asfaltową ul. Armii Krajowej.


LOKALIZACJA: Działka zlokalizowana w sąsiedztwie nowoczesnych domów jednorodzinnych oraz pięknych rezydencji.
W pobliżu znajduje się dużo zieleni, las – idealne miejsce na wypoczynek oraz długie spacery. Okolica bardzo spokojna z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem blisko do drogi publicznej w okolicy m.in. pełna infrastruktura handlowo-usługowa,  szkoła, przedszkole, szpital, przychodnia, ścieżki rowerowe oraz tereny rekreacyjne.
W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są liczne szlaki turystyczne, trasy narciarskie i biegowe a także górskie trasy rowerowe. Na zboczach góry Dębowiec funkcjonuje wyciąg krzesełkowy, trasa zjazdowa oraz całoroczny, rekreacyjny tor saneczkowy. W pobliżu usytuowana jest dolna stacja kolejki liniowej na Szyndzielnię, skąd blisko jest na Klimczok, gdzie funkcjonuje narciarski wyciąg orczykowy z trasą zjazdową.


PRZEZNACZENIE: Na obszarze gdzie położona jest działka nie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Istnieje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy na dowolny budynek wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną;
w nawiązaniu do okolicznej architektury działka idealnie nadaje się na budowę mieszkaniową, wielomieszkaniową, usługową bądź też medyczną.

Na działce znajduje się drewniany domek gospodarczy z przyłączem prądowym.


MEDIA: prąd – na działce; gaz, kanalizacja, woda - w sąsiedztwie działki/w drodze dojazdowej.

CENA: 1.008.000,00 zł


 
...::: OFERTA TYLKO U NAS – ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ :::...

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
Informacje ogólne
Lokalizacja
ŚLĄSKIE, Bielsko-Biała m., Bielsko-Biała, Kamienica
Rodzaj budynku
Pow. całkowita
1260.00m2
Nieruchomość
Standard
5
Ilość pięter w budynku
0
Przeznaczenie działki
budowlana, inwestycyjna, usługowa, mieszkaniowo-usługowa, mieszkaniowa jednorodzinna
Ukształtowanie działki
płaska
Kształt działki
prostokąt
Ogrodzenie działki
siatka
Rok budowy
0
Gaz
w ulicy
Woda
w ulicy
Kanalizacja
w ulicy
Prąd
na działce
Dojazd
asfalt